Flipperowe mistrzostwa!

Printimus 2012 XI Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach już niebawem! Zgłoś się i graj z najlepszymi.
Flippery
Mistrzostwa, w których udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku i umiejętności! Mistrzostwa mają formułę otwartą, co oznacza możliwość udziału obywateli innych krajów. Po raz kolejny zapowiedzieli oni swoje przybycie. Za to po raz pierwszy na Qulturalnych Mistrzostwach Polski odbędzie się premiera filmowa. I to podwójna! – pierwszego polskiego filmu dokumentalnego o flipperach oraz pierwszego rodzimego teledysku zespołu Miloopa, gdzie odgrywają one tak dużą rolę.

Tym razem mistrz Polski wybierze sobie nagrodą główną: flippera lub maszynę do gry wideo (zwaną dawniej grą telewizyjną) „Mortal Kombat IV”! Drugi automat dostanie wicemistrz. Poza tym, zwycięzca zabierze słynną polską supergrę, która podbiła świat: „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów”. 

Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymają m.in. dyplomy uczestnictwa pocztówki, kalendarze itp. i magnesy lodówkowe z plakatem oraz wezmą udział w loterii z nagrodami (flipperowymi i innymi). 

plakat617.jpg

Osoby, które nie wezmą w udziału w mistrzostwach (tylko dlaczego?!?) będą mogły za niewielką opłatą grać ile zechcą na flipperach pozaturniejowych. Zaś zawodnicy mają jak zawsze prawo do tego za darmo. Jak widać bardziej opłaca się przystąpić do turnieju choćby z tego powodu.

Planowane są także dwa miniturnieje: CKM KLASYK na starej elektromechanicznej maszynie pt. „Monte Carlo” i swoisty turniej deblowy CZAR PAR, w którym każdy z dwóch graczy odpowiada tylko za jedną łapkę. 

Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Flipperego, a wszystko stanie się w pełni jasne w warszawskim klubie Spółdzielnia CDQ na ul. Burakowskiej 12 dnia 10 listopada 2012 r. To właśnie tam po raz już jedenasty zagramy na maszynach zwanych flipperami.

Dodał(a): Łukasz Dziatkiewicz Piątek 02.11.2012