Europa - Ameryka

Atrakcyjne skąpo odziane trzęsące tyłeczkami cheerleaderki. Jeśli chcesz którąś z nich poderwać musisz być w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym!
Futbol amerykański


Jeśli nie masz planów na zbliżający się weekend mamy dla ciebie coś specjalnego. W najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym dojdzie do ciekawego spotkania Europy z Ameryką. Haczykiem jest, że rywalizować ze sobą nie będą ociekający żelem i i przepłacani piłkarze a prawdziwe chłopiska, czyli zawodnicy futbolu amerykańskiego!

Mecz rozpocznie prezydent Wałęsa symbolicznym rzutem monetą. Oprócz sportowej rywalizacji organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Pikniki, koncerty piękne i cycate kobitki. Wśród nich min: Patrycja Kazadi i Paula Marciniak. Przyjdź a być może poderwiesz którąś z Pań.

Początek spotkania o godzinie 16. Kto komu skopie tyłek?!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 28.08.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
supersix (2012-09-01 21:40:19)
ależ to wszystko mało ważne... wieczór z panią Dorotą byłby ważny Zgłoś naruszenie
mysterius (2012-08-29 09:34:13)
Jest tutaj trochę racji. Piłkarze faktycznie są przepłacani, a teatralnych upadków niektórych nie da się już dłużej oglądać. Za to mecz futbolu amerykańskiego i rugby to świetna sprawa, zawodnicy grają dalej nawet z poważnymi kontuzjami. A wygra oczywiście Ameryka. Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)