Dawid Beckham kończy karierę

Cała Anglia w smutku. W telewizjach przerywano programy by podać tę wiadomość. 38 - letni piłkarz po sezonie kończy karierę
Dawid Beckham


Od debiutu piłkarza w Manchesterze United minęły dwie dekady podczas których  Becks stał się ikoną piłki nożnej. Kopał ją w największyych klubach świata. Od wspomnianego już Manchesteru, Real Madryt, Los Angeles Galaxy, Milan czy nadziane petrodolcami PSG z którym to na sam koniec przygody futbolem zdobył mistrzostwo Francji. Przez wiele lat był kapitanem reprezentacji Anglii w której koszulce wystąpił 115 razy.

Ale, że nie samą piłką człowiek żyje Beckham stał się także ikoną show-biznesu. Małżeństwo z Victorią Adams ówczesną członkinią zespołu Spice Girls nazwano marketingowym majstersztykiem. Stało się ono wielkim przedsiębiorstwem przynoszącym miliony zysku. Piłkarz podpisywał wielomilionowe kontrakty reklamowe z Adidasem czy Gillette. Stworzył także sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem linię perfum czy liczne kolekcje odzieżowe.

Styl oraz fryzury czy liczne zdobiące jego ciało tatuaże kopiują miliony nastolatków na świecie.  Na boisku skopiować się go nie na. Jest jedyny w swoim rodzaju.

Majątek Beckhamów szacuje się na 100 mln funtów!
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 17.05.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
mysterius (2013-05-18 07:50:13)
W tym sezonie grał taką mizerię, że ręce opadają. Ale Becks powiedział, że mimo tego, że kończy karierę, to czuje, że ciągle może grać na najwyższym poziomie. Niestety boisko pokazało, że jest zupełnie inaczej. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)