Daniel Qczaj - ulubieniec kobiet teraz trenuje facetów!

Daniel Qczaj to znany i lubiany (szczególnie przez kobiety ;) trener–performer, który nawet nas potrafi przekonać, że jeśli chodzi o ćwiczenia to najtrudniejszy jest pierwszy krok – i że wcale nie jest on taki trudny.

qczaj.jpg


Gdy patrzysz na trenerów, zachęcających do aktywności fizycznej, możesz czuć się onieśmielony. Góra mięsni, tkanka tłuszczowa jednocyfrowa i reżim od rana do wieczora. Aż nie chce się wchodzić do siłowni, prawda? Według Qczaja to jest właśnie główny problem. Dlatego charyzmatyczny trener personalny z gór zszedł na niziny, aby motywować nie tylko panie, które rozpływają się na jego widok. Chce tez uświadomić facetom, ze każdy stawia kiedyś pierwszy krok i ze najważniejszy to ten w stronę akceptacji siebie. Otłuszczonego lub umięśnionego! Dzięki ćwiczeniom, które pokazujemy na następnych stronach, możesz zrzucić w końcu oponkę i w niedalekiej przyszłości ruszyć na siłkę przerzucać żelastwo.

Każde ćwiczenie wykonuj spokojnym tempem przez minutę. Po nim powtarzaj 30–sekundowy „punch” w jak najszybszym tempie, co podkręci ci tętno. Zalicz wszystkie stacje i to będzie jeden obwód. Wykonaj trzy obwody (albo więcej, jeśli dasz rade) i będzie naprawdę dobrze. Masz się porządnie spocić, ino wytrwaj!

PRZYSIAD Z HANTLAMI


q1.jpg

Pozycja: Nogi rozstaw na szerokość ramion lub szerzej, jeśli potrzebujesz.
Ruch: Trzymając hantle przy klatce piersiowej, wykonaj jak najgłębszy przysiad (minimum do ugięcia kolan pod kątem prostym). Plecy powinny być cały czas proste. Kolana kieruj na zewnątrz.

NAPRZEMIENNE OPUSZCZANIE HANTLI DO BOKU


Pozycja: Stań wyprostowany, ściągnij łopatki do tyłu. Ręce trzymaj uniesione, lekko ugięte w łokciach, nie staraj się ułożyć ich w jednej linii z klatką piersiową – mogą być lekko wysunięte do przodu.
Ruch: Naprzemiennie opuszczaj ręce do bioder, po czym wracaj do pozycji wyjściowej. Utrzymuj napięcie mięśni podczas unoszenia i opuszczania.

To fragment ćwiczeń z Danielem Qczajem. Cały program treningowy znajdziesz tylko w najnowszym numerze CKM - w kioskach!

CKM_10_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM/ fot. CKM Środa 03.10.2018