Damien Walters - miejski akrobata

Ten facet zachowuje się jakby zrobiony był z kompozytu tytanu, kauczuku i gumy. Jest nieprawdopodobnie wiotki, a skoki z wysokości i odbicia od ścian nie robią na nim wrażenia.
damien walters


Damien Walters to brytyjski gimnastyk. Wraz z drużyną narodową zdobył mistrzostwo świata i Europy. Trochę gorzej szło mu na zawodach indywidualnych. Ale dla nas jest niekwestionowanym mistrzem miejskiej dżungli! Parkour i freerun w jego wykonaniu jest lekki, płynny i tak naturalny, jakby nigdy nie poruszał się w normalny sposób. Precyzyjne skoki oraz ultraszybkie fikołki, które zliczysz tylko posługując się technologią slow motion, zapierają nieraz dech w piersiach. Bo Damien nie skacze tylko przez płotki, czy przez kozła na sali gimnastycznej, a wspina się na krawędzie budynków i przeskakuje przez pędzące samochody.

Karierę gimnastyka porzucił i zajął się show businessem. 31-letni Brytyjczyk jest kaskaderem i dublerem filmowym. Zagrał m.in. w „Skyfall”, „Sherlock Holmes: Gra cieni”, „Kapitan Ameryka”, "Hell Boy 2". Prowadzi również swoją salę gimnastyczną, a także gra w reklamach. My pochylamy się nad jego miejską „twórczością” przeplecioną treningami na sali. Znacie lepszego kota? Wklejajcie linki pod artykułem.Dodał(a): gianni Poniedziałek 22.07.2013