Czy nasi piłkarze wylecą za hymn?

Gdyby trener Franciszek Smuda stosował taktykę trenera Serbów, to na nic by się zdał przyspieszony tryb przyznawania obywatelstwa przez prezydenta.
serbia hymn.jpg


Sinisa Mihajlović, trener serbskiej reprezentacji, dość gwałtownie zareagował na postawę swojego piłkarza tuż przed meczem Hiszpania - Serbia. Otóż delikwentowi Ademowi Ljajicowi nawet na moment nie drgnęła warga podczas wykonywania hymnu narodowego jego drużyny. Stał jak wryty i nie udawał nawet że śpiewa (nie wiadomo czy może przynajmniej mruczał). Sinisa Mihajlović poczuł się tym śmiertelnie urażony i wyrzucił Serba z reprezentacji. Na nic zdały się tłumaczenia, że z powodów osobistych zawodnik nie chce śpiewać na nutę „Sprawiedliwy Boże”. Trener pozostał nieugięty, zawodnik Fiorentiny również.

Dodajmy, że mecz zakończył się porażką Serbów. Mihajlović mógł to odebrać jako gniew boży.


Dodał(a): carlo Środa 30.05.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
adamp76 (2012-06-01 20:36:50)
Ciekawe czy wszyscy nasi piłkarze potrafią zaśpiewać hymn? Zgłoś naruszenie
supersix (2012-05-30 22:31:28)
coby jak orły grali, a nie jak kury, te nasze piłkarzyki... bo w przeciwnym razie każdy Europejczyk będzie pamiętał Koko-hymn Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-05-30 15:51:38)
Nie wyobrażam sobie aby przyzwoity lub też i nie przyzwoity obywatel Naszego wspaniałego kraju nie znał Hymnu. To już poważny wstyd by był .
Więc postawa trenera Serbii wcale Mnie nie dziwi do ukarania i bez premii przez pół roku tego delikwenta piłkarza nieszczęsnego. Zgłoś naruszenie
King steiga (2012-05-30 08:58:37)
Hymn jest najważniejszą nutą każdego narodu piłkarze serbscy powinni o tym wiedzieć Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)