Chodakowska szuka fotografa. Płaci oznaczeniami na Instagramie

W tym przypadku powiedzenie "cena nie gra roli" nabiera zupełnie innego znaczenia. Tutaj pieniądze rzeczywiście nie wchodzą w grę, bo influencerka za usługi fotograficzne proponuje oznaczenia na Instagramie.
Chodak.jpg

Fototanio opublikował post, w który załączył treść maila z propozycją pracy. Została ona złożona pewnemu fotografowi przez przedstawicielkę Ewy Chodakowskiej. Chodzi o imprezę urodzinową siostrzenicy influencerki Vanessy. "Jestem pewna, że o tej imprezie będzie mówiło całe Podkarpacie jak i wszystkie social media" – pisze współpracowniczka trenerki. Impreza jeszcze się nie wydarzyła, a już mówi o niej cała Polska, bo fanpage postanowił też odnieść się do oferty.

Najciekawsza z tego wszystkiego jest forma zapłaty za usługi fotograficzne: "Barter za komunikację w social media, tj. instastory na instagramie z oznaczeniem Pana firmy w relacjach z wydarzenia jak i w postach na profilu Ewy na instagramie - posiada 1,7 mln followersów, co przełoży się z pewnością na zasięgi" – czytamy w mailu.


Fanpage zapewnił ofercie taki rozgłos, że z pewnością znajdzie się jakiś fotograf-amator z wystarczającym parciem na szkło, żeby strzelić parę fotek. Bo cóż może być większym wynagrodzeniem od wyróżnienia oznaczeniem im. Ewy Chodakowskiej.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Poniedziałek 02.03.2020