Adamek - Arreola II?

Po klęsce w wyborach do europarlamentu Góral wraca do tego co robi najlepiej czyli do boksowania. Kto wie, czy na jesienie nie zobaczymy go w walce w kraju
Tomasz Adamek


Scenariuszy na powrotną walkę jest kilka. Pierwszym z nich jest Ray Austin, który w przeszłości pokonał innego Polaka Andrzeja Gołotę. Drugim jest mało prawdopodobna walka z Davidem Haye na wyspach. W grę swego czasu wchodził nasz jedyny obecnie mistrz świata w boksie zawodowym Krzysztof Diablo Włodarczyk. Na tę walkę ostrzyła sobie zęby cała Polska. "Góral" zapowiedział jednak, że z rodakiem do ringu już nigdy nie wejdzie.

Teraz bardzo prawdopodobną opcją wydaje się walka rewanżowa z Chrisem Arreolą, którego Tomasz Adamek w swojej trzeciej walce w wadze ciężkiej wypunktował w 2010 roku. Była to najlepsza walka Polaka w królewskiej kategorii. Amerykanin do tej pory nie może przeboleć porażki.

Obaj pięściarze w swoich ostatnich walkach musieli uznawać wyższość rywali Adamek Głazkowa, Arreola Bermana Stiverna, który wywalczył w starciu z nim mistrzostwo świata WBC. Oba obozy są zainteresowane potyczką. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się wkrótce.
.
Dodał(a): Johny B. Wtorek 03.06.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)