5 najostrzejszych szpil Artura Szpilki z okazji historycznej okładki CKM

Wydaje nam się, że 20-lecie istnienia magazynu „CKM” to właściwy moment na duże zmiany. A właściwie – na jedną konkretną. Na okładce majowego numeru po raz pierwszy w historii znalazł się facet. I to nie byle kto, bo sam Artur Szpilka.
ckm-05-18-f75ea083598e1ae82f704218e1ad93a8_ea9c9f.jpg

Pamiętacie nasz primaaprilisowy żart, w którym pisaliśmy, że z magazynu „CKM” i serwisu ckm.pl znikają wszystkie dziewczyny, a od teraz będą pojawiać się tam tylko faceci? No cóż, teraz możemy ogłosić, że był to żart tylko w pewnej części. Bo o ile nie zamierzamy rezygnować z obecności seksownych pań ani w piśmie, ani w serwisie, o tyle na okładce majowego numer rzeczywiście pojawił się facet. Po raz pierwszy w historii istnienia „CKM-u”.

Na 237 dotychczas wydanych numerów naszego pisma panie w solowych sesjach pojawiały się 237 razy. 238 numer, który zbiega się z nadchodzącą 20. rocznicą istnienia CKM-u (ta już w lipcu), postanowiliśmy jednak to zmienić i na okładce umieścić nie byle kogo, bo samego Artura Szpilkę w towarzystwie jego pięknej partnerki Kamili Wybrańczyk. No bo kiedy, jak nie teraz, na 20 urodziny pisma? 

Ale dobra, skończmy już te przechwałki i zejdźmy na ziemię. Na twardy grunt, po którym także stąpa nasz okładkowy bohater. Postanowiliśmy przypomnieć kilka ważnych momentów kariery bokserskiej Artura Szpilki. Albo jak wolicie – kilka jego najważniejszych szpil. Zapraszamy.

Dodał(a): CKM/ fot. Forum Czwartek 26.04.2018