Żurawski wraca na boisko!

Cięgnie wilka do lasu! Jeden z najlepszych polskich napastników, były kapitan reprezentacji Polski wznawia karierę! Będzie reprezentował barwy trzecioligowego … Porońca Poronin
Maciej Żurawski w barwach Celticu Glasgow


Dla trzecioligowego Porońca grającego w małopolsko-świętokrzyskiej trzeciej lidze to największy  transfer w historii. Były kapitan reprezentacji Polski ma pomóc drużynie w … utrzymaniu. Kontrakt piłkarza obowiązywać będzie do końca sezonu. Jeśli drużyna się utrzyma a piłkarz odzyska choć skrawek swojej byłej formy zostanie najprawdopodobniej przedłużony.

72-krotny reprezentant Polski karierę zakończył w 2011 roku w Wiśle Kraków, z którą był aż pięciokrotnym mistrzem Polski. W swojej karierze był także trzykrotnym mistrzem kraju whisky - Szkocji. Oprócz Wisły, Celticu Glasgow kopał piłkę także w greckiej Larissie a także Omonii Nikozja z którą świętował mistrzostwo Cypru.

Maciej Żurawski w reprezentacji

W reprezentacji „Żuraw” strzelił 17 bramek. Był na Mistrzostwach Świata w Japonii i Korei oraz w Niemczech a także Mistrzostwach Europy na boiskach Austrii i Szwajcarii. Po nich w kadrze już nie zagrał.

Oprócz ganiania za gałą w Porońcu Żurawski będzie startował także w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 05.05.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Greguar (2014-05-06 08:37:35)
Żuraw władca 3 ligowych muraw teraz bedzie Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)