Znana sieć siłowni znika z polskiego rynku

To koniec jednej z największych sieci siłowni na polskim rynku. Firma kończy działalność i w przeciągu kilku pierwszych miesięcy 2018 roku na dobre zwinie manatki z naszego kraju.
iStock-502587982.jpg

Jatomi Fitness znika na dobre z polskiego rynku. Pod koniec 2017 roku zamknięto dwa lokale sieci – w Warszawie w Złotych Tarasach oraz w rzeszowskim Millenium Hall. Coś co nie wydawało się niczym nadzwyczajnym, okazało się być początkiem końca całej sieci w Polsce.

- Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane – powiedział serwisowi propertynews.pl Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group. Głównym powodem jest „dalszy brak zastosowania obecnego modelu biznesowego firmy”. Brennan zwracał także uwagę na wysokie koszty działalności.

W momencie ogłoszenia decyzji w Polsce znajdowało się 35 klubów Jatomi Fitness w 19 polskich miastach. Wszystkie one znikną na przestrzeni trzech-czterech pierwszych miesięcy 2018 roku.

Tylko nie mówcie, że przez to wasze postanowienia noworoczne trafi szlag. Zamknięcie siłki to żadna wymówka!

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ FITNESSKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 09.01.2018