Znamy termin debiutu Tomasza Oświecińskiego

Po emocjonującym KSW 40 przyszedł czas na kolejną gigantyczną dawkę emocji na 41 gali Konfrontacji Sztuk Walki. Szykuje się prawdziwa uczta dla wszystkich fanów porządnego mordobicia.


Organizatorzy nie kazali nam zbyt długo czekać. W niedzielę 22 października zakończyła się gala KSW 40, a już niedługo później poznaliśmy termin następnego starcia gigantów ringu. 41-sza Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się w katowickim Spodku w wigilię Wigilii Bożego Narodzenia, a więc 23 grudnia.

W ten zimny, grudniowy wieczór zmarznięte ciała kibiców rozgrzeją zaś trzy walki. Pierwsza z nich, wydarzenie wieczoru, będzie to starcie Borysa Mańkowskiego o pas mistrzowski. W tej chwili nie poznaliśmy jeszcze przeciwnika Polaka, jednak z całą pewnością będzie to pojedynek godny swojego miana.W trzecim starciu 41-ego KSW zmierzą się ze sobą Kleiber Koike Erbs oraz Artur Sowiński. Polak zawalczy z Japończykiem o pas w kategorii do 66 kg i ma całkiem spore szanse. W końcu w 2015 roku już raz zlał Erbsa.

Walką, która jednak z pewnością wzbudzi największe emocje, będzie starcie nr 2. W ringu staną naprzeciw siebie nasz przyszły poseł Popek Monster oraz Tomasz Oświeciński aka Strachu – gwiazdor filmów Patryka Vegi. Wbrew pozorom może to być bardzo ciekawa walka – w końcu Król Albanii ostatnio przeszedł detoks, więc będzie z pewnością niezły fizycznie, a poza tym po prostu umie się tłuc. Oświeciński natomiast ma za sobą przeszłość jako profesjonalny judoka, więc jeśli starczy mu paliwa na zapowiadane 3 rundy, powinien móc oprzeć się Popkowi.

Bilety na KSW 41 dostępne są w cenach 160 – 300 zł.

ZOBACZ TEŻ:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. youtube.com Wtorek 24.10.2017