Żelazny turniej

Szesnastu twardzieli będzie razem mieszkało, jadło i trenowało. Będzie także stawało naprzeciw siebie w serii turniejów rycerskich, wymagających nadludzkiej siły, wytrzymałości i odwagi, aż w końcu zostanie tylko jeden!
Żelazny turniej


Najlepszemu z nich przypadnie 100 tysięcy dolarów. Amerykańskie reality show „Żelazny turniej” zadebiutuje na antenie TVN Turbo już 2 marca o godzinie 16:20.

Prowadzący program Shane Adams, uważany za najlepszego na świecie trenera przywracającego pierwotną historię sportów ekstremalnych, wprowadzi szesnastu mężczyzn w realia pojedynków sprzed 500 lat. Uczestnicy zamiast używać tradycyjnych zbroi, będą ubrani w nowoczesne ochraniacze, a kamery uchwycą każdy ruch piki czy zrzutkę z grzbietu konia pędzącego 50 kilometrów na godzinę. Walka na rozpędzonych rumakach to nie zabawa! Wraz  z rosnącymi umiejętnościami uczestników, eliminacyjne potyczki zaczynają przypominać walkę do ostatniej kropli krwi.

Wśród zawodników zobaczymy między innymi byłego Marines, kaskadera, zawodowych sportowców i innych śmiałków, których łączy jedno – doświadczenie w sportach kontaktowych oraz nerwy ze stali.

„Żelazny turniej” będzie można oglądać od 2 marca, w każdą sobotę, o godzinie 16:20 na antenie TVN Turbo.


Dodał(a): TVN Turbo Piątek 01.03.2013