Zabawa z grawitacją na BMX

To, co widzisz na tym zdjęciu, to nie screen z gry komputerowej, a element specjalnie zaprojektowanej hali z przeszkodami, która ma imitować wirtualną rozgrywkę. Jednak cały przejazd i wszystkie triki to nie efekty specjalne, a efekty codziennego ujeżdżania BMXa od 10 lat.
kriss-kyle.jpg
Kriss Kyle wraz z Red Bullem nakręcili świetne wideo „Kaleidoscope”. Ten magiczny park rowerowy został specjalnie zaprojektowany pod kątem nie tylko przeszkód, ale i kolorystyki, która w połączeniu z odpowiednim światłem daje niesamowite fluorescencyjne efekty. Ale oczywiście nie to jest meritum tego filmiku.

Najważniejsze są umiejętności ridera Krissa Kyle`a. 23-latek jeździ codziennie już od 10 lat. Każdego dnia stara się uczyć czegoś nowego i szlifować do tej pory opanowaną technikę. Dzięki kontraktom sponsorskim może całkowicie oddać się pasji i żyć tym, co kocha. Oprócz ciężkiej pracy, w odnoszeniu sukcesów pomaga mu talent i niezwykłe czucie balansu. Koledzy po fachu twierdzą, że młody jeździec każdego dnia przeczy grawitacji.

Oceń to sam oglądając epicki filmik, a potem zobacz, że wcale tak łatwo nie było, jak może się wydawać, a produkcja wymagała wielu dubli. Na samym dole wideo z triku (wallride to flair), który w tej chwili Kyle wykonuje jako jedyny na świecie.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: Red Bull Content Pool Piątek 13.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)