Wywiad z Arturem Borucem w Stock Prestige Show

Dla polskiej reprezentacji już nie zagra, ale dzięki temu ma więcej czasu na życie rodzinne i udział w różnych ciekawych projektach takich jak lozavip.pl. Zobacz wywiad z Arturem Borucem dla marki Stock Prestige i wygraj wyjazd na wybrany mecz piłkarski w sezonie 2018/2019 wart 30 tys. złotych i wiele innych prestiżowych nagród.

boruc_artur.jpg


Artur Boruc to z pewnością jeden z najciekawszych i najbardziej barwnych piłkarzy w historii polskiego futbolu. Z jednej strony znakomity bramkarz, który nieraz ratował z opresji swoją drużynę, z drugiej – człowiek z klasą i dystansem do siebie i życia. Oczywiście wszystko to prezentuje w poniższym wywiadzie, który powstał w ramach cyklu Stock Prestige Show z okazji wypuszczenia na rynek limitowanej edycji wódki Stock Prestige zainspirowanej mundialem.

Z materiału dowiecie się m.in. jak wygląda wymarzona impreza Artura Boruca, w jakich okolicznościach zrobił wszystkie swoje tatuaże, czy imprezuje więcej niż za czasów reprezentacyjnych i z którym piłkarzem by się nie napił. Zobaczycie też, kto lepiej radzi sobie jako barman – Artur Boruc czy jego piękna żona Sara.

Marka Stock Prestige przy okazji organizuje też konkurs: „Kibicuj mistrzom z Loży VIP”. Do wygrania m.in. zegarki Hugo Boss, iPady, piłki z podpisem Artura Boruca oraz nagroda główna – voucher o wartości 30 tys. zł na wyjazd dla 2 osób na wybrany przez uczestnika mecz w sezonie 2018/2019 roku.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć którąś z tych nagród? To proste. Wystarczy zadać ciekawe pytanie jednej z gwiazd Stock Prestige Show – oczywiście najbardziej kreatywne pomysły wygrywają. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie lozavip.pl, a poniżej - obiecany wywiad z Arturem Borucem.


Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Środa 11.07.2018