Wygraj bilety na WWE

Extreme Sports Channel zaprasza na konkurs– do wygrania bilety na WWE!
WWE konkurs


Oglądając Extreme Sports Channel możesz cieszyć się relacjami ze światowych wydarzeń WWE na bieżąco. A dla prawdziwych fanów przygotowaliśmy dodatkową atrakcję – konkurs, w którym możesz wygrać bilety na RAW WrestleMania Revenge Tour na żywo!
wwe.jpgJuż 27 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi będzie miało miejsce wielkie wydarzenie, na które czekają wielbiciele wrestlingu. Będzie to RAW WrestleMania Revenge Tour, w trakcie którego wystąpią między innymi:
Ryback, The Shield czy Antonio Cesaro.

WWE
jest znane przede wszystkim z męskich Superstars, takich jak John Cena, czy CM Punk, ale wszyscy wielbiciele wrestlingu zgromadzeni w Atlas Arenie będą mieli także szansę by podziwiać urodę i zdolności
Kaitlyn, jednej z najlepszych Div WWE. Z okazji kwietniowego wydarzenia zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie Extreme Sports Channel. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Kto jest Twoją ulubioną Divą WWE wszech czasów i dlaczego?

Zestawy nagród składające się z biletu na RAW WrestleMania Revenge Tour w Łodzi, czapki WWE oraz smyczy Extreme Sports Channel trafią do trzech osób, które najciekawiej uzasadnią swą odpowiedź. Odpowiedzi można nadsyłać do 25 marca 2013 roku na adres [email protected] wpisując w tytule maila "WWE"


logoWWE.jpg

Dodał(a): Extreme Sports Channel / CKM.PL Wtorek 12.03.2013