WOTORE: gołe pięści i duże pieniądze

Na polskiej arenie sztuk walki pojawia się nowy zawodnik. Organizacja zapowiada, że tak brutalnie jeszcze nie było, a chętnych do walki nie brakuje.

wotore.JPG


WOTORE to organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmującym kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, rzuty i obalenia. Idea WOTORE jest zbliżona do wywodzącego się z Brazylii Vale Tudo, z którego wywodzi się MMA. Szykuje się więc prawdziwa jazda bez trzymanki.

28 października została uruchomiona lista zgłoszeń, a zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do walki na gołe pięści zgłosiło się ponad 1000 uczestników, którzy chcą stanąć do rywalizacji.
Wszyscy, którzy przejdą pierwszy etap, czyli weryfikację, wezmą udział w losowaniu par i prezentacji zawodników, która została zaplanowana na 29 listopada. Finałowa gala ma odbyć się 18 stycznia 2020 roku. Zgodnie z zapowiedziami walki mają toczyć się na otwartej arenie otoczonej pochodniami.

Starcie trwa do samego końca – bez decyzji sędziego. Nie ma też podziału na kategorie wiekowe. Dla zwycięzcy przygotowano 50 tys. złotych nagrody. 
Zgłoszenia udziału przyjmowane są przez formularz na stronie internetowej.
ZOBACZ TAKŻE:  MISTRZOSTWA ŚWIATA AMATORSKIEGO MMA IMMAF 2019Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Piątek 08.11.2019