Wojskowe koszulki Napoli

Jeszcze liga włoska nie wystartowała a już mówi o niej cały świat. Nie było żadnej nowej afery bunga-bunga, nie wykryto także kolejnej afery korupcyjnej
Napoli koszulki 2013

Wszystkiemu winne są nowe koszulki wicemistrza kraju klubu SC Napoli. Dokładnie ich trzeci komplet. Pierwszy jest taki do którego włoska drużyna przyzwyczaiła kibiców od dawna czyli błękitny. Drugi jest żółto-niebieski czyli też w normie. Kontrowersję wzbudził trzeci komplet, który jest w wojskowych barwach. Koszulki mają błękitny kołnierz i doły rękawów reszta jest mieszanką khaki.

Głos w tej sprawie zabrali politycy oraz wojskowi. Wielu z nim stroje się nie podobają. Uważają, że te barwy powinny być zarezerwowane wyłącznie dla wojska, nie dla piłkarzy. Są oburzeni.

Oburzony nie jest natomiast zarząd klubu, który twierdzi, że te koszulki dodadzą  bojowości piłkarzom. Jak będzie przekonamy się niebawem.
Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 01.08.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
klon1987 (2013-10-09 12:37:44)
widac juz teraz ze dodaja im ccheci do walki , warto, zobaczyc na tabele Zgłoś naruszenie
walus17 (2013-08-02 00:04:05)
Jeżeli rzeczywiście te koszulki dodadzą bojowości i chęci do walki to może już nie koszulki ale chociaż naszego ORŁA na reprezentacyjnych koszulkach powinno się ubrać w takie barwy ? Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)