Wielka gala MMA, czyli PROMMAC 1

1 marca w hali „Orbita” we Wrocławiu odbędzie się gala MMA - PROMMAC 1. Nowa organizacja zakontraktowała czołówkę polskich wojowników MMA
prommac.jpg


W walce wieczoru zobaczymy znakomitego Tomasza Drwala - pierwszego Polaka, który walczył w UFC –  największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie. Niemniej widowiskowymi będą walki Michała Kity oraz  wielokrotnego mistrza świata w boksie tajskim i kickboxingu - Mariusza Cieślińskiego, który podczas tej gali zadebiutuje w nowej dla siebie formule.

Na gali zobaczymy dziewięć walk. Najpierw do oktagonu wejdą młodzi zawodnicy, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Główna karta walk to cztery starcia  w których zobaczymy najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce. Mowa  o Bartoszu Fabińskim, Szymonie Bajorze, Tomaszu Kondraciuku, Łukaszu Klingerze, Damianie  Milewskim, czyli  zawodnikach, których potencjał pozwala wymieniać ich  w kontekście walk w największej organizacji na świecie, czyli UFC.Organizacja PROMMAC (Professional MMA Challenge) powstała w Krakowie w grudniu 2013 roku. Założycielami są Dalius Kubylis oraz Marek Batko – pasjonaci sportów walki. Jej celem  jest promocja, rozwijanie i upowszechnianie MMA jako sportu, w którym liczy się  profesjonalizm, zachowania fair play  i bezpieczeństwo zawodników.

Będzie się działo!Dodał(a): mmaniak Środa 12.02.2014