Wakeboarding w wykonaniu CKM

Wróciliśmy cali, choć nie do końca się na to zapowiadało
wakepark wrocław

Piszemy i gadamy o tym wakeboardingu, w końcu postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze, co fajnego jest w pojedynczej desce wodnej. Najlepszym wyborem był naturalnie WakePark Wrocław, który prócz tego, że jest najlepszym akwenem do sportów wodnych w okolicy, to przepełniają go ludzie z pasją i gościnnością na poziomie `ekspert`.

Na początku mylnie oceniliśmy zamiary naszych instruktorów. Zmieniali się za konsoletą sterującą wyciągiem, a my mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z dzieciakami, które wyrywają sobie z rąk lupę, żeby przypalać mrówki. Po chwili dotarło jednak to nas, że chcieli nam zapewnić różne rodzaje startów, tak żebyśmy jak najszybciej wyszli z wody i odjechali chociaż metr od pomostu. Ciąg dalszy naszej historii z Wrocławia możecie przeczytać w najnowszym czerwcowym numerze CKM, który w sprzedaży dostępny jest od 16 maja 2013.

Poniżej zapis wideo z karkołomnych prób. Prócz paru siniaków (nabitych podczas najazdów na rampę - kicker), naciągniętych mięśni i planktonu w płucach, nic poważnego się nie stało.Dodał(a): gianni Czwartek 16.05.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2013-05-23 09:12:37)
Fajna sprawa móc tak się pobujać :D Zgłoś naruszenie
Greguar (2013-05-17 11:50:02)
poszaleli :D Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)