W tej VIP-owskiej loży możesz oglądać mecz „Lewego” nie wstając z łóżka

Wyobrażasz to sobie? Wygodne łóżko, kominek, prywatna obsługa, a za oknem Robert Lewandowski hasający za piłką. Takie rzeczy tylko na stadionie Bayernu Monachium.
Courtyard-x-Bayern-Munich-box-rendering-3.jpg

Jeśli kochasz piłkę nożną, podróże i przy okazji cierpisz na nadmiar gotówki oraz brak pomysłów na jej spożytkowanie to sieć hoteli Courtyard by Marriott ma dla ciebie doskonałą propozycję. Jest to nic innego jak prywatny apartament z widokiem boisko. Dodajmy, nie byle jakie boisko, bo jest to murawa samej Allianz Areny – stadionu Bayernu Monachium.

Wszystko dlatego, że Marriott właśnie rozpoczął nową współpracę z klubem Roberta Lewandowskiego. Na jej mocy piłkarze Bayernu będą nocować w hotelach sieci podczas meczów wyjazdowych, a kibice będą mieli okazję od czasu do czasu zgarnąć wejściówki na stadion.

Z okazji początku współpracy – także na nowo otwartą lożę, konkretnie na spotkanie Bayernu z Borussią 31 marca 2018. Jakiś szczęśliwiec, który normalnie musiałby sprzedać nerkę za możliwość spędzenia meczu w takim apartamencie, będzie więc mógł zobaczyć z wielkiego łoża z kieliszkiem szampana w ręku, jak „Lewy”, w towarzystwie innych gwiazd, śmiga po boisku za piłką.

Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 12.02.2018