Naga Amerykanka

W Stanach udział w takim wydarzeniu jest tym samym, czym suma w wiejskiej parafii.
lingerie football


Co kraj to obyczaj
Stany Zjednoczone to piękny kraj. Z jednej strony wiecznie żywe Las Vegas, gdzie wygrasz albo stracisz fortunę życia. Z drugiej betonowo-szklany Manhattan, gdzie ni stąd ni zowąd może coś w ciebie wlecieć… Z jednej strony pełno objadających się w fast foodach grubasów z drugiej niezwykle seksowne dziewczyny uganiające się za czymś, co kształtem łudząco przypomina jajko. Brązowe jajko, pokryte skórą, mocno trzymane przez kobiece dłonie... To nie to, o czym myślisz! Bo nie pomyślałeś przecież o kobiecym amerykańskim futbolu.

Sonda

Najbardziej jarają mnie:


Jędrna dupka
Są młode, piękne i wysportowane. Jeśli dodać do tego seksowne odzienie można poczuć się jak w niebie. Niezwykle zgrabny, apetyczny tyłeczek, który okrywają obcisłe, dopasowane spodenki. Nagi, płaski jak deska do krojenia korpus.  W składu ubioru zawodniczek na widok, których widownia staje się sztywna wchodzą jeszcze: ochraniacze na kolana, łokcie i ramiona i kask. Jeśli chodzi o sprawy bezpieczeństwa to by było na tyle. Nas to jednak niezbyt interesuje. Na wyposażeniu futbolistek są także: podwiązki, biustonosze i figi. Wszystko to sprawia, że ta gra wraz z siatkówka plażową toczy zaciekłe boje o miano najseksowniejszego sportu świata.

Kobiece zasady
Dwie siedmioosobowe  drużyny rywalizują ze sobą dwie połowy po 17 minut każda. Aby nasze zawodniczki mogły przypudrować nosek między połowami jest 15 minutowa przerwa. Zasady są łudząco podobne do gry mężczyzn.

Chciałbyś być tą jajowatą piłką?

Czytaj także:
Ruskie zapasiory
Najgorsi z najgorszych
Żelazna bestiaDodał(a): Ostatni mohikanin Środa 25.04.2012