UFC na żywo!

Oto propozycja dla tych, którzy nad ranem lubią emocjonować się najlepszymi walkami MMA! W nocy z 23 na 24 maja zapraszamy na walkę Johnson vs. Cormier wprost z Las Vegas.
UFC transmisje
W nocy z 23 na 24 maja o godzinie 4:00 polecamy transmisję na żywo z UFC 187: Johnson vs Cormier. Tego dnia w MGM Grand Arena w Las Vegas staną przeciwko sobie Anthony Johnson i Daniel Cormier. Ten pierwszy dał się zapamiętać kibicom w Sztokholmie, kiedy to w pierwszej rundzie znokautował Gustafssona, drugi natomiast w swojej karierze odnotował tylko jedną porażkę.

O głównej walce wieczoru było głośno już w kwietniu, kiedy to zmienił się jeden z głównych zawodników. Początkowo z Johnsonem miał zmierzyć się Jon Jones, jednak został pozbawiony tytułu i tym sposobem na ringu zobaczymy niesamowitego Cormiera, którego bukmacherzy typują na zwycięzcę.

Na UFC 187. zobaczycie również są walki:
Chris Weidman vs. Vitor Belfort
Donald Cerrone vs. John Makdessi
Travis Browne vs. Andrei Arlovski
Joseph Benavidez vs. John Moraga.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższe cztery lata. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – dotychczas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV.
Już w czerwcu na ESC zobaczymy m.in. walkę z Gali w Berlinie Joanny Jędrzejczyk z Jessicą Penne. Polka będzie bronić pasa mistrzyni w wadze słomkowej.

UFC 187: Johnson vs. Cormier na Extreme Sports Channel w nocy z 23 na 24 maja o 4:00. Powtórki 24 maja o 21:00, 25 maja o 21:00 i 29 maja o 22:00.


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Piątek 22.05.2015