UFC 189: Mendes vs. McGregor

Walka pomiędzy Chadem „Money” Mendesem i Conorem McGregorem już w ten weekend! Zawodnicy będą walczyć o tymczasowy tytuł mistrza w wadze piórkowej i biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z pewnością będzie ciekawie!
UFC 189

Mendes zastąpi w trakcie głównej walki wieczoru Jose Aldo, który musiał zrezygnować z udziału w gali z powodu kontuzji. W kwietniu Amerykanin pokonał przez TKO Ricardo Lamasa. Przewagę Mendesa było widać od początku, zaś od czwartej minuty Brazylijczyk w zasadzie mógł się już tylko bronić. Czy „Money” i tym razem okaże się niepokonany?McGregor może liczyć na wsparcie publiczności, ponieważ ma rosnącą rzeszę fanów. Irlandczyk na konferencji w Dublinie dotyczącej UFC 189, zachowywał się jak gwiazdor i tak też został przyjęty. Również w oktagonie wychodzi z niego prawdziwy showman, zatem w najbliższy weekend z pewnością będzie się działo.

Podczas UFC 189 zobaczymy też walkę, w trakcie której Robbie Lawler będzie bronił tytułu mistrzowskiego w kategorii 71-77 kg. Skrzyżuje on rękawice z MacDonaldem.

W nocy z 11 na 12 lipca o 4:00 Extreme Sports Channel zaprasza na ekskluzywną relację na żywo z UFC 189! Powtórki 12 i 13 lipca o 21:00 oraz 17 lipca o 22:00.


Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Piątek 10.07.2015