Typy na półfinały MŚ 2014!

Cortana, która do tej pory przewidziała wyniki wszystkich meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej, podaje kolejne typy na półfinały!
cortana-polfinal-otw.jpg

Ostatnio Cortana, czyli wirtualny asystent Windowsa Mobile 8.1, poprawnie wytypowała wyniki ćwierćfinałowych meczów Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej w Brazylii. Teraz czas na obstawienie wygranych w półfinałach.

Typy Cortany na półfinały Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej w Brazylii:
Niemcy pokonają Brazylię
Argentyna zwycięży z Holandią
Przy przewidywaniach wzięła pod uwagę m.in.: pogodę, rodzaj murawy, dotychczasowe wyniki, składy (w tym kontuzję Neymara) oraz klimat w jakim na co dzień grają zawodnicy.

cortana-polfinal.jpg
Jeśli scenariusz sztucznej inteligencji się sprawdzi, byłby to świetny rewanż za finał Mistrzostw Świata 2002 w Korei Południowej i Japonii. Wtedy Brazylia w finale ograła Niemców 2:0, a obie bramki strzelił genialny i chudszy o 40 kg Ronaldo.

BITWA

Brazylia Niemcy

Głosów: 805
Więcej bitew

Cortana to sztuczna inteligencja z gry „Halo” wydanej przez Microsoft na konsolę XBOX. Jej wcielenie możesz zobaczyć na środkowej grafice powyżej. W najnowszej wersji Windowsa cyfrowa asystentka będzie miała postać bezosobowej kropki, którą również dostrzeżesz na obrazku. Będzie to pierwsza asystentka w historii, która jest bardziej merytoryczna niż zalotna.

Dodał(a): buddy / fot.: microsoft Wtorek 08.07.2014