Tricki łucznicze

Łucznictwo nie musi być nudne. Pod warunkiem, że robisz to w taki sposób jak ci goście, a nie jak zawodnicy podczas Igrzysk Olimpijskich. Pestkowanie pomarańczy w locie, rozbijanie huśtającego się na sznurku jajka z kilkunastu metrów, przecinanie liny z dużej odległości – to są konkurencje, które mogą zainteresować nas tą techniką strzelecką!
tricki-łucznicze.jpg

Chłopaki z projektu Dude Perfect opanowują do perfekcji różne sporty, po czym prezentują karkołomne wyczyny w danej dziedzinie. Tym razem padło łucznictwo. Podczas zawodów, gdy strzała wychodzi z łuku, a ten opada swobodnie, to samo dzieje się z naszym zainteresowaniem tym sportem. Totalnie więdnie. Ta jedna z najnudniejszych dyscyplin olimpijskich dostała nowe tchnienie dzięki gościom dążącym do perfekcji w tym, za co się zabierają.


Kiedyś Wilhelm Tell próbował zrobić to samo, jednak uczynił to raz, z jabłkiem na głowie syna i mimo, że sztuczka mu wyszła, nie powtarzał podobnych wyczynów. A szkoda. Tak samo sądzą chłopcy z Dude Perfect i postanowili pokazać parę tricków przy użyciu łuku, strzał, jajek, świeczek, piłek i pomarańczy.Dodał(a): gianni Czwartek 13.11.2014