Trening z trawką

Joint w ramach rozgrzewki, bądź jako nagrodą za dobrze wykonane ćwiczenia. Na tej siłowni w San Francisco dobrany zostanie dla ciebie odpowiedni trening i ilość marihuany.

gl.jpg

W siłowni Power Plant w San Francisco nie będziesz mógł jeść po wypaleniu skręta, ale w zamian wypocisz wszystkie toksyny. Jim McAlpine ma zamiar otworzyć pierwszą na świecie siłownię, w której przed lub po treningu zostaniesz poczęstowany trawką.

Jak mówi właściciel ma on zamiar zmienić stereotyp osób będących pod wpływem marihuany. Nie chce, żeby byli postrzegani jako ludzie siedzący na kanapie, przed telewizorem z pizzą i otwartymi ustami, z których wypływa ślina. Pragnie udowodnić, że miękki narkotyk może wznieść trening na wyższy poziom i pomóc osiągnąć założony cel.
can.jpg
Jeszcze nie ustalono wszystkich szczegółów, ale McAlpine mówi, że trenerzy będą proponować dawki marihuany i dobierać odpowiednie dla klienta ćwiczenia. Będzie też można kupić suplementy na bazie „trawki” sygnowane nazwą siłowni.

Jak możemy przeczytać na stronie, Power Plant ma być czymś więcej niż miejscem do ćwiczeń. Trenerom zależy, aby dbać również o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Mają skupiać się nie tylko na rozwoju fizycznym, ale także zwrócić uwagę na dbanie o witalność organizmu.
si.jpg
Chociaż badania dotyczące narkotyku nie zawsze są jednoznaczne, udowodniono, że marihuana zwiększa odporność na ból oraz zmniejsza lęki. Właściciel siłowni wierzy również w moc „trawki” mogącej pomóc wejść w odpowiedni do ćwiczeń tryb.

Mamy nadzieję, że postawią również automat z batonami. Proteinowymi oczywiście.Dodał(a): Mateusz Kryś Wtorek 07.03.2017