Ta dziewczyna tworzy trasy w kształcie penisów w aplikacji do biegania

Jeśli brakuje wam motywacji do wstania z kanapy i ruszenia tyłka na poranną przebieżkę, to może zainspiruje was ta dziewczyna.

Instagramowa działalność „Dick Run Claire” zaczęła się przypadkiem. W 2015 roku, będąc z wizytą w domu swojego brata w Kansas City, dziewczyna wyszła pobiegać i zgubiła drogę. Z konieczności postanowiła więc wrócić do domu naokoło, a gdy po wszystkim zerknęła w aplikację do biegania na trasę, którą pokonała, okazało się, że na mapie widniał penis. Co prawda koślawy i niezgrabny, ale w miarę wyraźny. 

Jednak Claire zamiast obśmiać zbieg okoliczności i zapomnieć o sprawie, postanowiła oprzeć na nim swoją internetową karierę. Od tamtego czasu dziewczyna umyślnie obiera trasy swoich przebieżek tak, by kształtem przypominały członka, a screeny z aplikacji do biegania publikuje na swoim koncie na Instagramie o nazwie „Dick Run Claire”. I trzeba przyznać, że z (nomen omen) biegiem lat jej „sztuka” staje się coraz lepsza, a penisy coraz bardziej różnorodne.

A i doceniają ją ludzie w necie – jej konto aktualnie śledzi prawie 13 tys. ludzi i ciągle przybywa. Obserwujący wysyłają jej też swoje trasy w wiadomych kształtach i jakoś się to kręci. A sama Claire ma podwójną motywację, by regularnie biegać i trzymać formę. No i jeśli ktoś z was do tej pory nie znalazł w sobie wystarczającego powodu, by regularnie zacząć trenować, to może jest to jakiś pomysł? 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Czwartek 17.01.2019