Szwedzki napastnik wypożyczy swoje mieszkanie kibicom na czas mundialu

To się nazywa rozmach. Skoro on sam będzie kopał piłkę na Mistrzostwach Świata w Rosji, to przecież jego mieszkanie nie może stać puste i ktoś musi się nim zaopiekować.
0007DOZZK1HDF2YP-C123-F4.png

Gigantyczny apartament przy głównej ulicy Goeteborga do pełnej dyspozycji? Jest. Pełny catering na cały okres pobytu? Jak najbardziej. Darmowe wizyty z opłaconym z góry nielimitowanym rachunkiem w ulubionych klubach, pubach, restauracjach i barach właściciela mieszkania? Oczywiście. A do tego darmowy transport, jeśli ktoś mieszka poza Goeteborgiem, i kryteria prawie żadne: pełnoletniość, brak zwierząt domowych oraz fanatyzm i pełne zaangażowanie w dopingowanie reprezentacji Szwecji.

Takie właśnie ogłoszenie postanowił wystosować do kibiców napastnik reprezentacji Szwecji Marcus Berg. Jego oferta jest jak najbardziej na serio – zawodnik rzeczywiście planuje udostępnić swój apartament wybranemu przez siebie kibicowi na pięć dni między 15 a 19 czerwca tego roku (tak by osoba mogła dopingować przed telewizorem Szwecję 18 czerwca podczas meczu z Koreą), o czym piłkarz poinformował za pośrednictwem największego szwedzkiego portalu ogłoszeniowego.

0007DP03BXPQKORQ-C123-F4.png

Dlaczego w ogóle zdecydował się na taki krok? Oddajmy głos samemu Bergowi:

Uważam, że najlepsi kibice reprezentacji narodowej na świecie to Szwedzi, lecz nie wszyscy będą w stanie pojechać na drogie mistrzostwa w Rosji. Dlatego dla mnie większą wartość będzie miał jubel niż rubel” – napisał zawodnik w ogłoszeniu.


Może więc któryś z Polskich piłkarzy pójdzie śladem Marcusa? Lewy, patrzymy na ciebie.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. blocket.se Czwartek 24.05.2018