Szalony fit galop

Wygląda to dość dziwnie i przypomina raczej taniec godowy w głębokiej Namibii, ale odbywa się w profesjonalnym gymie i to nie jest `jutubowy` żart. Laski rzeczywiście tak trenują.
jumping fitness

Kilkanaście kobiet odbija się w jednym rytmie od specjalnych trampolin. Przyrządy te są przystosowane do jumping fitnessu – wzmocniona plansza oraz elastyczne zaczepy wyregulowane tak, by nie wybić ćwiczących pod sufit. Siły używa się by `wgnieść` podłoże, aniżeli wyskoczyć jak najwyżej w powietrze. Tak się bawią fit laski. Wszystko po to, by mieć wysportowane i jędrne ciała.
Prócz oczywistych rezultatów jak zbicie tkanki tłuszczowej i przybranie masy mięśniowej, ćwiczenia na trampolinach przynoszą więcej korzyści. Można na nich przede wszystkim wytrenować lepszy balans i równowagę ciała. Specjaliści zapewniają, że podskoki delikatnie masują chrząstki i krążki międzykręgowe. Odbijanie się niczym piłeczka kauczukowa jest też mniej kontuzyjne ze względu na sprężynujące, miękkie podłoże. Również stawy są w mniejszym stopniu obciążone.
Jednak największą zaletą, jaką trenerzy starają się przyciągnąć panie do tego rodzaju aktywności fizycznej, jest świetna rozrywka. Mają rację, ubawiliśmy się po pachy.


Dodał(a): buddy Wtorek 04.03.2014