Stadion jak wagina

Niedawno zaprezentowano projekt jednego z katarskich stadionów na którym zostaną rozegrane mecze mundialu w 2022 roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wygląda jak … wagina
Stadion wyglądający jak wagina


Zamysłem firmy architektonicznej, która projekt wykonała była Katarska łódź. Trochę im nie wyszło bo znajdujący się w Al - Wakrah stadion zamiast niej przypomina kobiecą muszelkę. Z firmy śmieje się cały świat. Pal licho, że kiedy obiekt powstanie będzie jednym z najnowocześniejszych stadionów świata.

belka_zobacz-galerie.jpg

Stadion - wagina będzie prawdziwym cudem architektonicznym. Dzięki kobiecemu kształtowi, cyrkulacji powietrza piłkarze na płycie boiska nie będą odczuwali wilgoci i upałów panujących w kraju. Sportowcy będą grać w stałej temperaturze 26 stopni! Na całym obiekcie temperatura nie przekroczy 32 stopni. Fani oglądać będą mecz w temperaturze nie większej niż 28 stopni!

Al Wakrah będzie niezwykle energooszczędny. Sam produkował będzie aż 15 procent energii potrzebnej do "obsługi" spotkania. Jego budowa zacznie się w przyszłym roku. Oddany do użytku zostanie cztery lata później. Z jego trybun mecz oglądać będzie mogło 45 tysięcy ludzi.

Boimy się kolejnych projektów architektów z Kataru.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Czwartek 21.11.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
walus17 (2013-12-10 00:04:48)
Bez dwóch zdań imponujący, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zgłoś naruszenie
enrique85 (2013-12-02 22:45:21)
w środku może robić wrażenie z zewnątrz faktycznie skojarzenie tylko jedno Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-11-22 10:10:17)
Ile pomysłów w głowie tak i wszystko sprowadza się do inspiracji ciałem kobiety :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)