Sposób na rajski fun

Devin Super Tramp, czyli Devin Graham wybiera do swoich produkcji wideo najpiękniejsze plenery świata. Tym razem wybrał się nad wodospady Havasupai, co w rdzennym języku Indian oznacza plemię zamieszkujące obszary niebiesko-zielonej wody. Do tego biały piasek, soczysta zieleń roślinności, czerwień skał kanionu – tak, to wszystkie kolory raju. No może dorzuciłbym jeszcze słomkowy, gazowany, spieniony. Spektakularne wodospady dopełniają całości.
rajski-fun.jpg

fot.: youtube.com

Devin znów rozbił bank. Plenery, które znalazł, spełniają wszystkie kryteria raju. Niektórzy chętnie dorzuciliby jeszcze dostęp do wifi, żeby pochwalić się widokami na insta, fejsie albo snapie, ale to nie jest przepis na chill tej ekipy filmowej. Co prawda istnieją dzięki mediom społecznościowym, w których rozchodzą się ich produkcje (3,36 mln subów na youtubie i 608 mln odtworzeń), ale ich sposób na życie to świetna zabawa w zapierających dech w piersiach lokalizacjach i dokumentowanie tego niejako przy okazji. Choć Devin przyznaje, że zwraca uwagę na oczekiwania userów.

Nie zmienia to faktu, że choć internauci sugerują im czasem lokalizację i rodzaj aktywności, to oni biorą fun na siebie. W kolejnym filmiku ekipa Teamsupertramp wybrała się nad wodospady Havasupai. Okolice zamieszkiwali niegdyś Indianie o takiej samej nazwie. Miejscówka położona jest prze rzece Kolorado w otoczeniu majestatycznego Wielkiego Kanionu. Plemię gospodarzy tej lokalizacji byli bliscy wyginięcia, gdy na początku dwudziestego wieku ich liczebność spadła do około stu osób. Dziś żyją nie w rezerwacie, a na swych dawnych ziemiach i w większym stopniu zajmują się turystyką niż zbieractwem, polowaniem czy uprawą roli.Z ich gościnności skorzystał Devin z ekipą ludzi, którzy lubią mocniej poczuć, że żyją. Skoki z kilkudziesięciometrowych wodospadów, wspinaczka bez uprzęży, bujanie na lianach, no i na koniec chill u podnóży dostojnych skał – tak ekipa Teamsupertramp widzi siebie na wakacjach. A właściwie na jednym z przystanków, bo po nagraniu materiału, ruszają dalej. Kolejny materiał powstaje we Włoszech, na malowniczym Wybrzeżu Amalfitańskim. Skoki odbywać się będą z 28-metrowego mostu i okalających go skał. Jeżeli jarają Cię takie zajawki, obserwuj profil Devina, często zaprasza swoich fanów do wspólnych akcji. Wystarczy dolecieć, zameldować się (Grahamowi, nie na fejsie) i skoczyć. Prościej nie będzie.

Dyskutuj z autorem na TwitterzeDodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 14.08.2015