Sportowcy komentują kartonowe łóżka na Igrzyskach

Podboje seksualne na wielkich imprezach sportowych to po prostu norma. Ale teraz olimpijczycy boją się zarwanych łóżek.

Udźwigną do 200 kg i zmieszczą ponad 2-metrowych sportowców. Można po nich skakać, ale bez przesady. 26 tys. olimpijczyków dostanie ekologiczne łóżka. Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 24 lipca tego roku. Ale już teraz dowiadujemy się, jakie łóżka i materace otrzymają sportowcy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eko seks - jak to się robi?

Powstaną z papieru o wysokiej wytrzymałości. Będą miały 211 cm długości i na spokojnie udźwigną ciężar o wadze do 200 kg. Ale jak widać sportowcy mają z tym problem, chodzi głównie o... seks. Olimpijczycy uważają bowiem, że łóżka mogą się zarwać, jeśli para będzie chciała się zabawić przed, albo po występie na imprezie.

Zauważają, że na igrzyskach rozdanych zostanie 1000 prezerwatyw i trzeba je będzie wykorzystać. A podboje seksualne na wielkich imprezach to po prostu norma.

Firma, która przygotowała ekologiczne łóżka, uspokaja. Wyjaśniono, że były testowane i na pewno się nie zawalą. Jak już pisaliśmy wcześniej, mają udźwignąć do 200 kilogramów. Dodatkowo, przeprowadzono eksperymenty, z wskakiwaniem i nagłym schodzeniem z łóżka.

Tak więc bara-bara w parze tak, ale seks grupowy już nie. Bo łóżka przeznaczone są dla maksymalnie dwóch osób. 

Łóżka z kartonów - tak będą wyglądać

Dodał(a): Tomek Orszulak/fot. Facebook Wtorek 21.01.2020