Siódmy dzień mundialu

Już tydzień żyjemy mundialem. Tydzień żremy pizzę, popijamy piwem, nie golimy się tylko z zapartym tchem śledzimy popisy najlepszych drużyn świata

mundialowe piwkoDzisiejszy dzień może być przełomowy. Otóż z turniejem mogą pożegnać się obrońcy trofeum Hiszpanie, którzy muszą ogolić mających za sobą świetny występ przeciwko Australii Chilijczyków.

Przed nami trzy spotkania. Jako pierwsi na zieloną murawę stadionu w Porto Alegre wybiegną piłkarze Australii i Holandii. Wynik łatwy do przewidzenia. Po rozbiciu w pył Hiszpanów Oranje urosło do roli głównego faworyta do zgarnięcia trofeum. Drugi mecz dla Australijczyków ma takie samo znaczenie jak dla naszych na większych imprezach. To mecz o wszystko. Przegrają i mogą pakować walizki.

BITWA

Australia Holandia

Głosów: 567
Więcej bitew


0 21 w Rio de Janeiro sambę muszą zatańczyć Hiszpanie. Dla nich to też być albo nie być w turnieju.  Za Chilijczyków mocno kciuki trzyma gwiazda porno, która oddaje się kibicom za zwycięstwa. Piłkarze na pewno są zmobilizowani. Jeśli wygrają mają pewne wyjście z grupy.

BITWA

Hiszpania Chile

Głosów: 570
Więcej bitew


Ostatni swój mecz rozegrają piłkarze Kamerunu i Chorwacji. Obie drużyny swoje pierwsze spotkania przegrały. Tutaj rozegra się walka o śmierć i życie. Przegrana drużyna w obliczu remisu Brazylii z Meksykiem trzeci mecz rozegra już tylko o honor …


BITWA

Kamerun Chorwacja

Głosów: 546
Więcej bitewDodał(a): Johny B. Środa 18.06.2014