Schwarzenegger wkręca w siłowni

66-letni Arnold Schwarzenegger przyszedł do siłowni Gold`s Gym w Venice Beach w przebraniu, jako trener Howard. Opieprzał ociągających się i leniwych klubowiczów, a także motywował ich do dalszej pracy. Wszystko w imię wyższego celu
Arnold Schwarzenegger wkręt


Były kulturysta, Mr. Universum, 7-krotny Mr. Olympia, Gubernator Kalifornii, Terminator i Conan postanowił wrócić na siłownię. Tym razem jako wąsaty trener z długimi włosami. Na początku witał klubowiczów. Później ruszył w teren. Wycierał pot z czoła trenującym, strofował, gdy leniwie wykonywali ćwiczenia, krzyczał również, by nie wymiękali. Na celownik wziął też dziewczynę pijącą wodę z fontanny. Podpowiedział, że wszystko powinniśmy robić tak, jakbyśmy ćwiczyli. Zalecił więc, by zrobiła serię powtórzeń nachylając się do źródełka.

Całe zamieszanie to akcja promocyjna fundacji Arnolda Schwarzeneggera After-School All-Stars. Organizacja zajmuje się wspieraniem dzieci z rodzin o niskim dochodzie. Pomaga im doskonalić swoje pasje i talenty, a także wspiera rozwój fizyczny, nie tylko poprzez siłownię.Jeśli chcesz wesprzeć fundację Arnolda Schwarzeneggera After-School All-Stars, wejdź na stronę www.omaze.com/arnold i złóż donację na rzecz dzieciaków. Im bardziej hojny będziesz, tym większe masz szansę na wygranie `dnia z Arnoldem`. Pakiet zawiera przelot, zakwaterowanie w hotelu, jazdę czołgiem Sherman (który należy do Schwarzeneggera), wspólny trening w siłowni oraz palenie cygar.

Tym, którym wysiłek fizyczny nie jest obcy zwracamy uwagę na poradę Arnolda zawartą w filmie, gdyby Wam umknęło: „Kiedy piecze, oznacza że rośnie”. Siła!

belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Dodał(a): carlo Czwartek 23.01.2014