Rywale polaków na KSW 22

Znamy już prawie pełną rozpiskę zbliżającej się gali KSW 22. W weekend włodarze federacji Maciej Kawulski i Martin Lewandowski podali nazwisko rywala Karola Bedorfa – najlepszego ciężkiego walczącego dla KSW.
KSW 22


Ale, po kolei. Zacznijmy od dołu drabinki. Jako pierwsi na białym ringu zmierzą się Rafał Moks z Marcinem Naruszczką. Obaj zawodnicy nie mają ostatnio najlepszej passy i z pewnością dadzą z siebie wszystko. Żaden z nich na pewno nie odpuści, co zwiastuje nie lada emocje.

W drugiej walce zmierzą się nadzieja polskiego MMA Piotr Strus z Abu Azaitarem z Niemiec. Mający marokańskie korzenie Azaitar jest obecnie na drugim miejscu wagi średniej w Niemczech. Kto wie czy potyczka z nim nie będzie trudniejsza niż debiutancka walka z weteranem Krzysztofem Kułakiem.

Podopieczny Łukasza Jurkowskiego Kamil Waluś spotka się z szalonym Grekiem Christosem Piliafasem, którego niedawno zmiażdżył Mariusz Pudzianowski. Piliafas będzie największym wyzwaniem dla naszego Amstaffa, który ostatnio trenował w Stanach Zjednoczonych z samym Alistairem Overeemem!

Na KSW 22 zadebiutuje waga piórkowa. Kreowany na wielką gwiazdę MMA Anzor Azhiev zmierzy się z Mateuszem Pioskowikiem!

Najlepszy ciężki KSW Karol Bedorf przetestuje … Ollego Thompsona tego samego, który całkiem niedawno miał walczyć z Damianem Grabowskim. Thompson to były strongman a także zawodnik UFC. Wiadome jest, że w przypadku zwycięstwa Bedorf w najbliższej przyszłości powalczy o pas wagi ciężkiej.

Przeciwnikiem Jana Błachowicza będzie weteran UFC Goran Reljic. Stawką walki będzie pas wagi półciężkiej.

Na dzień dzisiejszy nie jest znany rywal Pawła Nastuli.
Dodał(a): Ostatni mohikanin Poniedziałek 28.01.2013