Różal poznał rywala

Podczas gali KSW24 – Starcie Gigantów, która już 28 września odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena naprzeciwko siebie staną Marcin Różalski i Polak z australijskim paszportem Paul Słowiński!
Marcin Różalski


Urodzony w Strzegomiu Słowiński miał być rywalem Marcina Różalskiego podczas KSW 15. Problemy osobiste zmusiły go jednak do odwołania pojedynku. Co się odwlecze to nie uciecze i walczący w barwach Australii 'Sting" w Łodzi zadebiutuje w formule MMA.

Słowiński to sześciokrotny mistrz świata w K-1 (organizacji ISKA i WMC), który w swojej karierze konfrontował się m.in. z takimi legendami jak Aleksiej Ignaszow, Badr Hari, Semmy Schilt, Gokhan Saki, Remy Bonjasky i znanym z KSW23 Melvinem Manhoefem.

Płocczanin to były mistrz świata organizacji ISKA i WKA.  W swojej karierze K-1 krzyżował rękawice m.in. z Przemysławem Saletą i Cheick Kongo. W MMA stoczył pięć zawodowych pojedynków, cztery dla Federacji KSW. Na gali KSW24 stoczy swoją szóstą walkę po ponad rocznej przerwie.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 02.09.2013