Pustynny snowboard z Polakami

Tylko dlatego, że śniegi dawno stopniały, wcale nie oznacza, że nie możesz poszaleć na snowboardzie. Możesz, pod warunkiem że masz w okolicy pustynię. Ci dwaj Polacy ją mieli i wykorzystali ją w najlepszy z możliwych sposobów.
ps.JPG

Snowboard to sport zimowy? Nic bardziej mylnego, a o błędności tego stwierdzenia świadczy poniższe wideo nakręcone w czerwcu, na samym środku przepastnej pustyni w Abu Zabi. Wystarczy już tylko mieć potężne terenowe auto, np. takie, biorące udział w Rajdzie Dakar i znaleźć najwyższą, najbardziej stromą wydmę na Półwyspie Arabskim i gotowe – można szaleć.

No dobra, ale żeby stworzyć tak niesamowity film, trzeba mieć jeszcze jednego z najlepszych snowboardzistów na świecie, czyli Wojtka „Gniazdo” Pawlusiaka oraz, znanego Wam pewnie całkiem dobrze, kierowcę rajdowego Kubę Przygońskiego. Ten duet gwarantuje sportowe umiejętności z najwyższej światowej półki, a co za tym idzie – konkretne widowisko.

I faktycznie, obietnica składana widzowi nazwiskami Pawlusiaka i Przygońskiego spełnia się co do joty. Otrzymujemy bowiem przesiąknięty zapachem benzyny, efektownymi poślizgami, flipami i innymi akrobacjami epicki film, nakręcony najwyższej jakości sprzętem, dzięki któremu widzisz każde ziarenko piasku i czujesz je między zębami i w swoich butach.

Zapnijcie więc pasy i zobaczcie jak to robią Polacy!

Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 20.06.2016