Pudzianowski vs Nastula na KSW 29!

W końcu dojdzie do walki w kategorii ciężkiej, o której mówi się od dawna. W klatce stanął naprzeciw siebie Mariusz Pudzianowski i Paweł Nastula. W Krakowie zawalczą też Mamed Chalidow i Michał Materla.
ksw29.jpg

Pięciokrotny mistrz świata wśród strongmanów skrzyżuje rękawice z mistrzem olimpijskim w judo w długo wyczekiwanej walce podczas 29. gali KSW w Krakowie. Choć władze federacji nie podają jeszcze oficjalnej daty, siłacz na swojej stronie informuje, że event odbędzie się 6 grudnia w hali Kraków Arena.

Pudzian” swoje ostatnie dwie walki wygrał (z Oli Thompsonem i Seanem McCorklem) i może pochwalić się rekordem 7 (wygranych) – 3 (przegranych) – 0 (remisów). Judoka, po przegranej z Karolem Bedorfem we wrześniu ubiegłego roku, zrównał ilość wygranych i przegranych walk – ma ich po pięć. Wielokrotnie próbowano doprowadzić do tej walki gigantów, jednak dopiero teraz panowie i federacja doszli do porozumienia.

Zobacz, jak zachowali się podczas oficjalnej prezentacji:

Podczas gali w Krakowie wystąpią również gwiazdy polskiego MMA – Michał Materla i Mamed Chalidow, którzy powalczą w kategorii średniej. Pierwszy będzie bronił mistrzowskiego pasa przed królem nokautu - Melvinem Manhoefem. Przeciwnik drugiego nie zostali jeszcze ogłoszeni, ale kim by nie byli, możemy liczyć na spektakl na najwyższym poziomie. Na ringu wystąpią również m.in. Karol Bedorf, Marcin Różalski, Maciej Jewtuszko, Anzor Azhiev, Rafał Moks, Kamil Waluś.

ksw29-pudzian.jpg

Dodał(a): buddy Środa 10.09.2014