Pudzian robi formę

Tak hartuje się stal! Zobacz jak ćwiczy Pudzian by przed swoją najbliższą walką!
mariusz pudzianowski


Do KSW 23 zostało już niespełna dwa tygodnie. Zawodnicy w myśl zasady płacz na treningu śmiej się podczas walki robią formę, dzięki której mają rozbić swoich przeciwników. Filmik ze swoimi przygotowaniami do walki z weteranem federacji UFC Seanem McCorklem wrzucił Mariusz Pudzianowski.

Na trzech krótkich filmikach widać jak „Pudzilla” wylewa z siebie siódme poty. Na ciele zawodnika, nie widać grama tłuszczu. Na pierwszym z filmików, które obiegły sieć Mariusz trenuje boks. Po zawodniku widać ogromne postępy jakie pod tym kątem zrobił od rozpoczęcia swojej przygody z MMA. Jest siła i dynamika.Druga część już na samym początku wzbudza naszą zazdrość ... Pali licho Merca, ale to Lamborghini. No, ale do rzeczy. Tutaj Mariusz skupia się na parterze, który "robi" z zawodnikiem UFC Danielem Omielańczukiem. I tutaj także widać ogrom pracy włożonej przez byłego strongmena przez te cztery lata. Jesteśmy pełni podziwu.


W trzeciej ostatniej części Pudzianowski robi trening obwodowy. Biega, skacze, boksuje ze sztangielkami, bawi się linami walczy z cieniem no i się rozciąga. Oj, nie chcielibyśmy być w skórze jego rywala ósmego czerwca.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 27.05.2013