PRO FIGHT 7

Ruszyła sprzedaż biletów na galę PRO FIGHT 7, która odbędzie się 28 lipca 2012 roku w Barlinku na Stadionie Miejskim. Patronem Gali jest między innymi CKM.PL
PRO FIGHT 7
I tym razem w najmocniejszej klatce polskiego MMA, będziemy mogli podziwiać umiejętności i ducha walki najlepszych zawodników polskiej jak i światowej sceny mieszanych sztuk walki. Jak zawsze na PRO FIGHT walki odbędą się według przepisów dopuszczających najwięcej technik MMA (m.in. łokcie znane z UFC czy stompy i soccer kicki japońskiej organizacji PRIDE FC).

Na gali zobaczymy 7 międzynarodowych pojedynków MMA, po stronie polskiej m.in. Łukasza „Saszę” Chlewickiego z Grappling Kraków, niepokonanego zawodnika wagi ciężkiej, Michała Włodarka, doświadczonego zawodnika Arrachion MMA Olsztyn, Karola Celińskiego, jednego z najlepszych europejskich zawodników w kategorii do 66kg, Mariusza Abramiuka, widowiskowego łodzianina, Jordana Błocha oraz niepokonanego i uznanego za najlepszego zawodnika MMA młodego pokolenia w 2011 roku, Krzysztofa Jotkę.
PROFIGHT7_plakat.jpg
Na gali także 4 pojedynki pomiędzy młodymi, czołowymi zawodnikami polskiej areny MMA. W wadzę ciężkiej zawodnik Okniński MMA, Krystian Kopytowski zmierzy się z Michałem Andryszką, zawodnikiem Fighting Division Bydgoszcz. W kategorii do 70kg reprezentant Ankos Zapasy Poznań, Mateusz Gamrot stanie naprzeciw Adrianowi Zielińskiemu z Arrachion MMA Olsztyn. W walce otwarcia zobaczymy Jarosława Krysztofiaka z KS-Boran Barlinek."

BILETY MOŻECIE JUŻ NABYĆ TUTAJ>>

Dodał(a): ckm.pl Piątek 08.06.2012