Premia a mundial

Kiedy nasi piłkarze marzą o udziale w Mistrzostwach Świata na czarnym lądzie są reprezentacje, które wcale nie palą się do wylotu
Samuel Eto piłkarz Kamerunu


Kiedy nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze. To właśnie z tego powodu reprezentanci Kamerunu odmówili wylotu do kraju kawy. Sportowcy nie zgadzali się na premie proponowane przez federację. Uznawali je za małe. Federacja zaproponowała im 104 tysiące dolarów na głowę. Piłkarze zażądali co najmniej 166 tysięcy. Nie otrzymali  gwarancji ich otrzymania więc w niedzielę nie weszli na pokład samolotu lecącego do Ameryki Południowej.

Stanowisko piłkarzy było jasne: albo większa kasa, albo nie lecimy. Federacji nie pozostawało nic innego jak się ugiąć, co zresztą zrobili. Nieposkromione lwy z lekkim opóźnieniem wsiedli na pokład i już są w powietrzu. Kameruńscy działacze w obawie przed kompromitacją musieli pożyczyć pieniądze.

Kamerun pierwszy mecz zagra z Meksykiem 13 czerwca.


Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.


Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 09.06.2014