Polacy zawalczą na Gali UFC w Glasgow

Już w najbliższą sobotę w SSE Hydro w Glasgow odbędzie się gala UFC Fight Night: Bisping vs. Leites. Tym razem (podobnie jak w przypadku gali w Berlinie) nie zabraknie polskich akcentów. Daniel Omielańczuk zmierzy się z Chrisem De La Rocha, zaś rywalem Pawła Pawlaka będzie Leon Edwards.
1Glasgow_Extreme-Sports-Cha.jpg
Wszyscy kibicie oczekują z wielkim napięciem na główną walkę wieczoru Bisping vs. Leites. Tu również pojawia się nawiązanie do naszego kraju, ponieważ Michael Bisping, który rozpoczął swoją przygodę z 1Bisping-vs-Leites.jpgMMA w 2003 roku, utrzymuje, że jego dziadek był... polskim hrabią! Stąd ksywka tego zawodnika „The Count” (z ang. „hrabia”). Thales Leites miał w UFC czteroletnią przerwę, a po powrocie pokonał Trevora Smitha, Francisa Carmonta i Tima Boetscha. Czy z Bispingiem pójdzie mu równie dobrze?

Daniel Omielańczuk i Paweł Pawlak ostro przygotowywali się do swoich walk pod okiem trenerów. Omielańczuk powiedział kilka tygodni temu, że jest spokojny, oby jednak w  sobotę odnalazł w sobie jak najwięcej energii! Paweł Pawlak w Krakowie pokonał Sheldona Westcotta, który typowany był na faworyta walki, zatem i tym razem z pewnością pozytywnie nas zaskoczy.
Początek transmisji na żywo 18 lipca o 19:00 tylko na Extreme Sports Channel!

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Piątek 17.07.2015