Po flipperowych mistrzostwach

Prawdziwi mężczyźni nie układają sudoku! Grają na flipperach!
3.jpg


Tłum ludzi, kilkanaście maszyn, zimne piwko i zaciekła sportowa rywalizacja tak wyglądały XI Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach. Wśród wielu zawodników był i nasz reprezentant, który w pocie czoła dzielnie odbijał kulkę. No dobra, starał się odbijać…

W trwających od rana do wieczora zmaganiach udział wzięło prawie stu zawodników, nie tylko z Polski. Byli Włosi, Węgrzy, Szwedzi i Belgowie. Wśród uczestników sokole oko naszego Żurawia wypatrzyło kilka przedstawicielek płci pięknej, które tak się prężyły przy maszynach, że nasz redaktor nie mógł skupić się na swojej grze. Jednym okiem obserwował swoją maszynę (flippera gwoli ścisłości) drugim piękne długonogie uczestniczki. Równolegle do mistrzostw odbywał się turniej ckm classic. Gra na starym klasycznym flipperze, który wygrał rewelacyjny Benedykt Borkułak.

1.jpg

Cały turniej wygrał Mariusz Tkacz, który zdobył w ten sposób wymarzonego flippera, kultowego „Wiedźmina” na PC oraz kilka butelek wina przydatnych do świętowania tytułu Mistrza Polski! Drugi był Konrad Masłowski, a na najniższym stopniu uplasował się reprezentant Szwecji Marcus Hugosson.

Reprezentant ckm.pl, dla którego kulka była za szybka uplasował się na 79 miejscu. Jak sam twierdzi maszyna go oszukała! Zapowiada zwycięstwo za rok!


Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 15.11.2012