Płonący futbol

Tak, to jest dokładnie to, co widzicie. Piłkarski freestyle, wykonywany płonącą piłką, o temperaturze 1000 stopni Celsjusza.
płonący futbol.jpg

Jeśli dotychczas uważaliście piłkarskich freestylerów, wykonujących najróżniejsze tricki z futbolówką, za magików, to zdecydowanie mieliście rację, bo ich umiejętności z reguły są tak niesamowite, że rzeczywiście zasługują na takie miano.

Jednak ci freestylerzy, odpalili prawdziwą bombę i  tym samym przenieśli swoją dyscyplinę na zupełnie inny poziom. I pisząc „odpalili prawdziwą bombę”, właściwie niewiele mijam się z prawdą, bowiem grupa Copa 90 zdecydowała się na wykonanie piłkarskiego freestyle’u płonącą piłką. I fakt, że jej temperatura sięgała 1000 stopni Celsjusza, zupełnie nie przeszkodził trzem nieustraszonym freestylerom w wykonywaniu najrozmaitszych tricków, wśród których znalazły się nawet takie, które wymagały przytrzymania piłki między kolanami, czy kostkami.

Epickiej kompilacji tricków towarzyszy klimatyczne otoczenie płonącego boiska, a także nie mniej klimatyczny podkład muzyczny – kawałek „When A Fire Starts To Burn” Disclosure. Dlatego też naprawdę gorąco polecamy ten filmik!Według zapowiedzi twórców, wkrótce ma także pojawić się film z płonącymi rzutami karnymi, a także z płonącymi „kanałkami” (chodzi o przepuszczanie piłki między nogami przeciwnika). A jeśli będzie zrealizowany równie dobrze jak płonący freestyle, to jest naprawdę na co czekać.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 11.04.2016