Pierwsze video KSW 24

Już 28 września w Łodzi dojdzie do kolejnej gali organizowanej przez największą europejską federację MMA w Europie mianowicie KSW
Bedorf.jpg


W łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy dziewięć frapujących pojedynków. Wśród nich dwa rewanże a także walkę o pas wagi ciężkiej.

W walce wieczoru wystąpi Mariusz Pudzianowski. Niepocieszony poddaniem pierwszej walki z Amerykaninem Seanem McCorkle Pudzian będzie chciał pokazać rywalowi polską gościnność. Pudzianowski  całkowicie zmienił sztab szkoleniowy i nie chciał słyszeć o innym rywalu niż Big Sexy.

Przed nimi zobaczymy walkę o pas wagi ciężkiej. Naprzeciw siebie staną znakomity dżudoka, człowiek legenda, jedyny Polak walczący w Pride Paweł Nastula oraz znakomity Szczecinianin Karol Bedorf. Walka zakontraktowana jest w kategorii -120 kg.

Drugim rewanżem będzie starcie mistrza federacji Michała Materli z Jay’em Silvą. Stawką walki nie będzie jednak mistrzowski pas. Włodarze federacji twierdzą, że chcą emocji a pierwsza walka obu zawodników uznana została za walkę roku. Czy tak będzie tym razem?

Na gali zobaczymy także Borysa Mańkowskiego, Karolinę Kowalkiewicz, Marcina Różalskiego, Anzora Azhieva, Kamil Waluś i Mateusza Gamrota.
Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 27.08.2013