Pakistański Hulk

5 litrów mleka, 36 jajek i 4 kurczaki – tak wygląda dzienne menu pewnego entuzjasty Wrestlingu z Pakistanu, planującego zdobyć międzynarodową sławę. Internet już podbił.

Opublikowany przez Khan Baba Mardan na 13 styczeń 2017

Arbab Khizer Hayat znany pod pseudonimem Khan Baba stanowi poważną konkurencję dla irańskiego Hulka. Waży 436 kg i mierzy niecałe 190 cm. Twierdzi, że jest najsilniejszym, żyjącym człowiekiem. No cóż patrząc na niego, rzeczywiście lepiej zejść mu z drogi, niż wdawać się w przepychankę. Jego atrybuty fizyczne i imponujące pokazy siły sprawiły, że internet oszalał na jego punkcie.

Sonda

Który silniejszy?

Pochodzi z Mardanu, miasta położonego w północnej części Pakistanu. Ma 25 lat, a jego rodzina należy do zamożnych. Jego ciało zaczęło się rozrastać kiedy osiągnął pełnoletniość. Zamiast przejmować się nadwagą, postanowił przejść na wysokokaloryczną dietę. Nie posiada problemów zdrowotnych i twierdzi, że jego waga nigdy mu takowych nie przysporzyła. Jedyny kłopot sprawia mu wsiadanie i wysiadanie z pojazdów. A my chcielibyśmy się dowiedzieć, jak wygląda jego życie seksualne.

Twierdzenie, że jest najsilniejszym człowiekiem na świecie wcale nie jest przesadzone. W internecie można zobaczyć jego wyczyny, do których należy powstrzymanie traktora przed cofaniem gołymi rękoma oraz zrobienie tego samego z autem, ale już jedną ręką. Ba, każdy by tak potrafił! Ale to nie są jego największe osiągnięcia. W 2012 roku na konkursie w Japonii podniósł aż 5 ton. Swoją tężyznę i siłę nazywa darem od wszechmogącego. Chciałby też pomagać w ocieplaniu wizerunku swojego kraju. Wątpimy czy wybrał dobry sposób.Dorastał oglądając walki wrestlerów, marząc że kiedyś będzie mógł stanąć w szranki z którymś ze swoich idoli. Teraz to marzenie może się spełnić. Zamierza starać się o udział w zawodach WWE i jest w trakcie konsultacji z lekarzem, mającym pomóc mu utrzymać formę. Jak się więc okazuje, forma jest pojęciem tak względnym jak każde inne. Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.facebook.com/Khanba89/ Poniedziałek 23.01.2017