Orlen Warsaw Marathon

Jesteś twardzielem? To z wyra i na maraton!
Malysz .jpgPamiętasz swoje noworoczne postanowienia? Oprócz rzucenia palenia, miałeś także zacząć biegać, regularnie odwiedzać siłownię i nie żreć tłustych i tuczących fast-foodów? Nawet przez chwilę nie śmieliśmy twierdzić, że ci się nie udało … Teraz, kiedy już jesteś propagatorem zdrowego stylu życia weź udział w maratonie!

21 kwietnia na ulicach Warszawy odbędzie się Orlen Warsaw Marathon, którym udział może wziąć każdy. Wiek, płeć, rasa, wzrost, waga nie ma znaczenia. Nie każdy jednak wziął się za siebie tak jak Ty i dobiegnie do mety. Organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji. Dla pierwszych tysiąca osób, które ukończą maraton będą nagrody. Dostaną stówę na benzynę do wykorzystania na stajach Orlenu.

Jeśli jesteś zdecydowany organizator zapewni ci pakiet startowy w skład, którego wejdą akcesoria dla biegaczy. Nie jesteś na siłach by przebiec 42 kilometry i 195 metrów? W takim razie możesz wziąć udział w biegu na dyszkę. Także i tutaj dostaniesz pełny pakiet startowy, a dwudziestu najlepszych otrzyma cenne nagrody. Na dyszkę będzie można startować także w drużynie. W jednym zespole mogą być zarówno laski i faceci. Także śmiało namów koleżanki, które po biegu solidnie wymasujesz.

Nie jesteś ze stolicy? Nieważne. Organizatorzy zadbali o nocleg. Wiele jest darmowych, a dla tych, którzy się nie załapią na te darmowe są atrakcyjne zniżki. Nie zapomnij także wziąć ze sobą aparatu bo na udział w imprezie potwierdziło wielu znakomitych sportowców, wśród nich: Justyna Kowalczyk, Adam Małysz, Marcin Dorociński czy Kuba Giermaziak.  

Śpiesz się zapisy  do 17 kwietnia!
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Czwartek 11.04.2013