Olimpijczyk zastrzelił dziewczynę w Walentynki

Paraolimpijczyk Oscar Pistorius – wielokrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich zastrzelił swoją narzeczoną w Walentynki
oscar pistorius zastrzelił

Południowoafrykańskiemu biegaczowi postawiono zarzut morderstwa swojej narzeczonej – modelki Reevy Steenkamp. Zdarzenie miało miejsce w ich wspólnym domu w Pretorii, w Johanesburgu. Pistorius omyłkowo wziął ja za włamywacza, gdy ta najprawdopodobniej chciała mu zrobić walentynkową niespodziankę.

Na ciele Reevy Steenkamp odkryto rany postrzałowe głowy i ręki. Służby medyczne próbowały ją reanimować lecz bezskutecznie. Miała 30 lat. W domu 26-letniego Oscara Pistoriusa znaleziono broń kalibru 9 milimetrów, z której najprawdopodobniej zastrzelił swoją dziewczynę.

Para była ze sobą od listopada 2012 roku, a Reeva chwaliła się publicznie swoimi romantycznymi planami walentynkowymi. Oscar Pistorius otwarcie przyznawał, że śpi zawsze z bronią pod poduszką ponieważ jego okolica jest dosyć niebezpieczna.

Pistorius jest sześciokrotnym medalistą Igrzysk Paraolimpijskich. Jest też jedynym sportowcem niepełnosprawnym, który wziął udział w Olimpiadzie. Miało to miejsce w Londynie w 2012 roku.Dodał(a): carlo Czwartek 14.02.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
KapitanLizak (2013-02-17 18:37:31)
No to chyba ma po karierze sportowca Zgłoś naruszenie
salciu10555 (2013-02-16 14:49:17)
beznadziejna sytuacja:) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)