Oglądaj zawody BMX na żywo

Największą halową imprezę BMX obejrzysz na żywo za darmo w sieci już 19 kwietnia o godzinie 15:00. Jeśli zamierzasz wtedy przeżywać kaca, trzymaj się mocno fotela, bo ewolucje wykonywane przez riderów mogą zachwiać Twoim błędnikiem i wywrócić Ci żołądek na lewą stronę.
simple-session-otw.jpg

15 lat temu zawody Simple Session były regionalnym spędem fascynatów latania na BMXach. Dziś ta estońska impreza jest najważniejszym europejskim wydarzeniem w tej dziedzinie. Konkurs uważany jest za drugi najważniejszy (po X-Games) tego typu event. Świadczy o tym choćby lista startowa, która zapełnia się zawsze czołowymi nazwiskami w świecie ewolucji na dwóch kółkach. Łącznie rywalizować będzie prawie 100 riderów. Wśród nich znalazł się Polak – Dawid „Szamanek” Godziek.W tym roku zawodnicy rywalizować będą po raz pierwszy w nowoczesnej hali Tondiraba Arena w Talliniie. Tor zaprojektowała legenda w dziedzinie budowy ramp i przeszkód dla BMXów – Nate Wessel. Wszystko zatem zapowiada, że po raz kolejny będzie to impreza na światowym poziomie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak BMXy ujeżdżają najlepsi na świecie i jak naginają prawa fizyki, odpal transmisję na żywo POD TYM LINKIEM w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 15:00. Oczywiście kibicujemy Szamankowi!

simple-session.jpgDodał(a): Paweł Janusz / fot.: Red Bull Czwartek 16.04.2015